Svatý Václav
litografie, 2010, 16,5 x 9,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek, exlibris R. Šteiner
žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 475
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)