Hmotičky
akvarel, papír, 1997, 40,5 x 27,5 cm, sign. DU A. Lamr 97
ID: 46
Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)