Dvě kudlanky
akvarel, uhel, papír, 2006, 66 x 51 cm, sign. DU Načeradský 2006
žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
ID: 44
Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)