akvarel, pastel, ruční papír, 1993, 41,5 x 28,5 cm, sign. PD Sopko 93, rám
žák prof. A. Pelce, člen Volného sdružení 12/15, Umělecké besedy
ID: 42
Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00
Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)