Krajina se dvěma rybníky
olej, plátno, 1964, 75 x 140 cm, sign. LD V. V. Novák 64, rám, obraz je umístěn v externím depozitáři, v případě zájmu o prohlídku díla, nám dejte prosím vědět den dopředu
ID: 390
Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)