Semilsko
olej, plátno, 24 x 33,5 cm, sign. PD K. Novák, rám, malba místy krakelována
Antiqari.at Radhošťská
ID: 383
Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)