Bezy
olej, plátno , 54 x 45 cm, sign. PD A. Träger, rám, na zadní straně razítko SČGU
Antiqari.at Radhošťská
ID: 375
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu