Ulice v německém městě
akvarel, papír, 13 x 20 cm, sign. LD Hans Grünbäck, rám, na rámu drobné oděrky
ID: 372
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)