Eva (Prsa)
zlacený reliéfní tisk, 1984, 11 x 11 cm, sign. PD Olbram Zoubek, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek
Provenience: Ze sbírky Dr. Ivana Hrdiny
žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy
ID: 3
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu