Ivana Lomová (1959)
Narozena 22. 11. 1959 v Praze
studium na Fakultě architektury ČVUT Praha (1978-83).
(zdroj: lomova.com)
Výjevy ze života visatců
litografie, 1995, 65,5 x 43 cm, sign. PD Ivana Lomová, č. 7/48
ID: 287
Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)