Zátiší s ovocem
litografie, 1939, 32,5 x 40,5 cm, sign. PD V. Špála 39
žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze
ID: 27
Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)