litografie, 1930, 50 x 40 cm, sign. PD V. Špála, S. V. U. Mánes svým členům na rok 1930, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír
žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze
ID: 26
Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)