Čtyři
litografie, 1995, 70,8 x 54,8 cm, sign. PD A. Lamr 95, č. 55/55
ID: 259
Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)