Zběsilý úprk
litografie, 54 x 38 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 1/50
žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 244
Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)