Pozorovatelé
litografie, 1992, 48,5 x 33 cm, sign. DU Janíček 92, č. 12/60
studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského
ID: 241
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:03
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)