Císařovo očko zírá
litografie, 17,5 x 14 cm, sign. PD Josef Paleček, č. 55/60
žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar
ID: 171
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu