Alice
olej, plátno, 70 x 60 cm, blindrám, na zadní straně štítek s popisem autora
ID: 158
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)