Exotic dancer
patinated bronze on a marble base, v. 65 cm, sign. signed, later cast
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 142
Auction price: 11.000 CZK (459 €)
FIRST BID TERMINATED: 22. 09. 2022 15:00
Current price: 11.000 CZK (459 €)