Mumie červená
litografie, 1993, 70 x 55 cm, sign. PD Mistal 93, č. 21/30
ID: 5479
Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:32
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu