Jana Reinerová (1946)
Hradčanská ulička
litografie, 37,5 x 26,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 44/50
žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
ID: 4543
Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:24
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: ID4**8
Historie příhozu