Moje Klamovka
litografie, 35 x 55 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 9/80
ID: 3505
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:29
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu