Kuk
litografie, 54 x 43,5 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 54/80
ID: 3326
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:30
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu