Memoires d´une jeune fille rangee
litografie, 65 x 49 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 8/70
ID: 3316
Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:30
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu