Beaute voler
litografie, 65 x 49 cm, sign. PD Eva Nemoudry, č. 55/70
ID: 3310
Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:30
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu