Rondeur des jouers
litografie, 33,5 x 49 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 5/70
ID: 3306
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:31
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu