Visage egare
litografie, 48 x 30 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 53/60
ID: 3297
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:31
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu