Hlava VIII.
litografie, 2008, 22 x 15 cm, sign. PD Wladimír 08, č. 5/15
žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze
ID: 2832
Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:14
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu