Organická věž I
litografie, 2009, 35 x 25,5 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 69/84
žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze
ID: 2811
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:17
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu