Obora
olej, sololit, 1992, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD Valter 92, rám, tento umělecky nekonvenční malíř se prosadil také jako grafik a fotograf. Po druhé světové válce se jeho hlavním tématem stala krajina, příroda. Na tvorbě z tohoto období je dodnes oceňováno jeho nesmírně originální vidění světa, které dokázal velmi osobitým a pečlivě tvarově i barevně promyšleným stylem přenést na plátno. Výsledkem je v českém umění ojedinělé dílo silně působící na diváka
the disciple of the group Linie, The Association of South-Bohemian Fine Artists, the group Kolektiv, Index, member of The Umelecka beseda
ID: 19667
Auction price: 48.000 CZK (2.000 €)
AUCTION IS TERMINATED:
25. 06. 2019 14:20
Current price: 48.000 CZK (2.000 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids