Sólo pro saxofon
litografie, 1997, 54,3 x 43,5 cm, sign. DU Zdeněk Netopil 1997, č. 8/47
žák E. Weidlicha
ID: 19101
Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:10
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu