Finiš
linoryt, 28,4 x 26,8 cm, sign. PD JosefNovák, č. 5/50, vzadu pozůstalostní razítko, při okrajích lehce pokrčený papír, PROVENIENCE: z pozůstalosti autora
ID: 19020
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:44
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu