V polích
olej, sololit, 35 x 50 cm, sign. LD V F. Ulšmíd, rám, vzadu nalepen Ověřovací list s popisem a štítek s informacemi o autorovi
ID: 16501
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA:
16. 06. 2014 15:06
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu