Kytice růží
olej, překližka, 35,5 x 43 cm, sign. LD Zákopek, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 1369
Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:47
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
ID: 1369
Auction price: 1 CZK (1 €)
Current price: 1 CZK (1 €)