Italská ulička
akvarel, papír, 27,5 x 18,5 cm, sign. DU J. Leiva, rám, na rámu drobná poškození
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 1365
Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:43
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**6 History of bids