Na samotě
litografie, 25,5 x 18 cm, sign. PD, rám, č. 25/200, zezadu věnování: OKRESNÍ VÝBOR SOCIALISTICKÉ AKADEMIE ČSSR V JIHLAVĚ UDĚLUJE pplk. Vladimíru Královi u příležitosti 35. výročí osvobození Československa Sovětskou armádou uznání za činnost při šířeni politických, kulturních a vědeckých znalostí
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 1364
Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:42
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids