Boka Kotorska
litografie, 21 x 32 cm, sign. LD, pasparta, mírně zašpiněno
ID: 1359
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:37
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
ID: 1359
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)