Klaviatura
litografie, 15 x 7,5 cm, sign. UD Halla, pasparta, mírně zažloutlý papír
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 1349
Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:27
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids