litografie, 9,5 x 14,5 cm, sign. UD V. Cidlinský, pasparta, č. 59/100
ID: 1346
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:24
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)