Kapr
akvarel, papír, 1958, 9 x 14 cm, sign. PN J. Pinc 58, pasparta
ID: 1344
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:22
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
ID: 1344
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)