Kapela
akvarel, papír, 14 x 21 cm, sign. PD, rám, rozpadlý rám
ID: 1342
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:20
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
ID: 1342
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)