Chrám sv. Víta
litografie, 18,5 x 11,5 cm, sign. PD J. Čermáková, pasparta, č. 33/100, mírně zažloutlý papír
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 1341
Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:19
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids