Oslava slunce
akvarel, tuš, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD Bára T. 97
ID: 1333
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:11
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
ID: 1333
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)