U krejčího I.
olej, dřevotříska, 34 x 25,5 cm, sign. PD J. Friš, rám, dole text: Je to sice trošku krátké, ale máme přeci teprv první zkoužku!, rám poškozen
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 1332
Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:10
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids