U krejčího I.
olej, dřevotříska, 34 x 25,5 cm, sign. PD J. Friš, rám, dole text: Je to sice trošku krátké, ale máme přeci teprv první zkoužku!, rám poškozen
ID: 1332
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:10
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)