litografie, 67 x 52 cm, sign. DU Jar. Krcal, rám, autorský tisk, na rámu oděrky
Antiqari.at Radhošťská
ID: 1331
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:57
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)