Žena v kožichu
olej, karton, 42,5 x 31,5 cm, rám, malba zašpiněna, rám poškozen
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 1326
Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:19
Current price: 202 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids