Horská chata
olej, plátno, 18 x 27,3 cm, sign. LD , rám
ID: 1325
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:15
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
ID: 1325
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)