Krajina před bouřkou
akvarel, papír, 39 x 49,5 cm, sign. PD , rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 1323
Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:16
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
ID: 1323
Auction price: 1 CZK (1 €)
Current price: 1 CZK (1 €)