Krajina před bouřkou
akvarel, papír, 39 x 49,5 cm, sign. PD , rám
ID: 1323
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:16
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
ID: 1323
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)