litografie, 1945, 21 x 35 cm, sign. PD Čihák 45, rám, místy znečištěný papír, po okrajích více znečištěný
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 1321
Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:54
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids